Stanowisko Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii (IZTECH) do 10. Programu Ramowego

Głęboko wierzymy, że nadchodzący 10. Program Ramowy ma na celu rozwój na bazie dotychczasowych dokonań. Jednocześnie prezentuje perspektywiczne podejście, które promuje inkluzywność, elastyczność i efektywność na rzecz badań i innowacji w Europie. W związku z tym, niniejszy dokument przedstawia kluczowe punkty i idee stanowiące fundament przyszłego Programu Ramowego, reprezentując głos polskiego sektora zaawansowanych technologii za pośrednictwem Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii (IZTECH). Cały dokument można znaleźć tutaj.

Stanowisko przygotowane zostało przez członków Grupy Roboczej ds. Programu Ramowego Badań i Innowacji UE Horyzont Europa (2021-2027), powołanej przy Polskiej Izbie Gospodarczej Zaawansowanych Technologii, do 10. Programu Ramowego Badań i Innowacji Unii Europejskiej w ramach konsultacji z Komisją Europejską.

W kwestiach związanych ze Stanowiskiem uprzejmie proszę o kontakt z Wiceprezes Izby, Panią Katarzyną Walczyk-Matuszyk: katarzyna.walczyk-matuszyk@iztech.pl, tel.: +48 606 629 072.

Ta strona używa ciasteczek.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
ZGADZAM SIĘ