W dniach 18-19 listopada 2024 r. w Krakowie

odbędzie się

IV Środkowoeuropejskie forum technologiczne (CETEF’24)

CETEF to kluczowe międzynarodowe przedsięwzięcie organizowane od 2014 roku przez Polską Izbę Gospodarczą Zaawansowanych Technologii (IZTECH) oraz Naczelną Organizację Techniczną – Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych pod patronatem Parlamentu Europejskiego i pod auspicjami Komisji Europejskiej, we współpracy z uczelniami, instytutami badawczymi i przemysłem wysokich technologii.

Celem Forum jest stworzenie międzynarodowej platformy do dyskusji nad polityką europejską w zakresie rozwoju dziedzin techniki mających decydujące znaczenie dla sukcesu transformacji cyfrowej i energetycznej, a także inspirowanie sieci partnerskich do realizacji dużych projektów europejskich w zakresie wysokich technologii oraz zaprezentowanie potencjału technologicznego i badawczego Polski i regionu w zakresie realizacji  projektów rozwojowych Unii Europejskiej.

Tegoroczne IV Środkowoeuropejskie Forum Technologiczne – CETEF’24 odbędzie się Krakowie w dniach 18-19 listopada 2024 r. przy współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytetem Jagiellońskim i Prezydentem Miasta Krakowa. Przewidujemy osobisty udział Komisarza UE ds. innowacji i badań naukowych oraz Przewodniczącego Komitetu Przemysłu, Badań i Energii Parlamentu Europejskiego, a także przedstawicieli instytucji rządowych i wybitnych przedstawicieli nauki i przemysłu z 16 krajów Europy Środkowej. Oczekuje się, że Forum przedstawi nowe pomysły i propozycje mające na celu realizację europejskiej agendy naukowo-technologicznej na lata 2025-2030, w tym w zakresie przygotowania 10. Programu Ramowego Badań i Innowacji Unii Europejskiej.

Zapraszamy do współpracy!
Zapraszamy do Krakowa!

Okrągły stół transformacji cyfrowej i energetycznej Dwa dni interaktywnej wymiany doświadczeń

PATRONAT

ORGANIZATORZY

Ta strona używa ciasteczek.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
ZGADZAM SIĘ